Πρόσκληση ΓΣ Συλλόγου ΕΔΙΠ: Τετάρτη 11/09/2019

Βόλος 09-09-2019       Αρ. Πρωτ.: 619
Προς τα μέλη του Συλλόγου Ε.ΔΙ.Π. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας καλούμε στη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μελών Ε.ΔΙ.Π. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης (2ος όροφος), την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 13:30’. Για τα μέλη του Συλλόγου που βρίσκονται σε άλλες πόλεις θα υπάρχει δυνατότητα συμμετοχής μέσω τηλεδιάσκεψης.
Θέματα ημερησίας διάταξης:
1. Ενημερώσεις
2. Προκήρυξη εκλογών και ορισμός Εφορευτικής Επιτροπής της εκλογικής διαδικασίας για την ανάδειξη εκπροσώπων (εκλεκτόρων) του Συλλόγου στο 7ο Πανελλήνιο Τακτικό Καταστατικό Συνέδριο της Π.Ο.Σ.Ε.Ε.ΔΙ.Π. Α.Ε.Ι.
3. Ομάδες εργασίας και συντονισμού της διοργάνωσης του 7ου Πανελληνίου Τακτικού Καταστατικού Συνεδρίου της Π.Ο.Σ.Ε.Ε.ΔΙ.Π. Α.Ε.Ι.
4. Προτάσεις για θεματολογία της ημερήσιας διάταξης του Πανελληνίου Τακτικού Καταστατικού Συνεδρίου της Π.Ο.Σ.Ε.Ε.ΔΙ.Π. Α.Ε.Ι.
5. Προτάσεις αναθεώρησης διατάξεων του Καταστατικού της Ομοσπονδίας
6. Διάφορα
Σε περίπτωση μη απαρτίας, η συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα, στον ίδιο χώρο και ώρα 13:45’.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ      Η ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ